Charakterystyka studiów

Kompetencje zdobyte na Studiach Podyplomowych Projektowanie i aranżacja wnętrz realizowanych z City Meble – największą galerią wnętrz w Polsce północnej – są szansą na zdobycie atrakcyjnego i perspektywicznego zawodu. 

Program studiów jest dostosowany do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie projektowej, a nowoczesny design i aranżacja wnętrz są ich pasją.

W 2019 r. powstało w naszym kraju ponad 207 tys. nowych mieszkań, w 2020 r. wszyscy inwestorzy oddali do użytkowania 221 978 mieszkań (tzn. lokali i domów). Od stycznia do końca kwietnia 2021 r. rozpoczęto budowę 89,9 tys. mieszkań – 35,9% więcej niż w analogicznym czasie przed rokiem. Rynek mieszkaniowy w Trójmieście jest jednym z najprężniej rozwijających się w Polsce. Te liczby pokazują, że jest to wyjątkowo dynamiczną dziedzina gospodarki, a studia Projektowanie i aranżacja wnętrz są doskonałą inwestycją. 

Studia są przeznaczone dla osób z wyższym wykształceniem (inż., licencjat, mgr).

Absolwent Studiów Podyplomowych Projektowanie i aranżacja wnętrz w zostaje przejęty w poczet członków Klubu Architekta działającego w City Meble.

Wybrane przedmioty

Czego będziemy uczyć?

Podstawa prawna

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego.

Kadra dydaktyczna:

Wykładowcami w ramach studiów  Projektowanie i aranżacja wnętrz są doświadczeni specjaliści – architekci, projektanci wnętrz, designerzy, właściciele biur projektowych, artyści plastycy, grafik, psycholożka.

Partner kierunku:

Galeria wnętrz City Meble Gdańsk

Cena

Uczelnia oferuje słuchaczom możliwość wyboru sposobu płatności za studia:

(w tytule prosimy wpisać Imię i nazwisko oraz kierunek Studiów Podyplomowych)

Organizacja studiów

Informacja

Rekrutacja

Trwa rekrutacja na studia licencjackie

Zarezerwuj sobie miejsce w KPSW a dokumenty dostarcz później, w dogodnym dla Ciebie czasie!