Mądry wybór

Charakterystyka specjalności

Program studiów koncentruje się na praktycznych aspektach roli menadżera jako kreatora biznesu na skalę zespołu, branży, jednostki organizacyjnej – urzędu. Studia mają na celu dostarczenie pakietu narzędzi do zarządzania potencjałem swoich pracowników, do motywowania i angażowania ludzi. Studenci poznają zarówno teoretycznie jak i praktycznie zagadnienia związane z decyzjami menedżerskimi, strategią działania firmy, urzędu w warunkach kierowaniem ludźmi i kultury organizacyjnej.

Studenci przyswoją wiedzę na temat tworzenia marketingowych i biznesowych strategii rynkowych, a także nabędą podstawowych umiejętności analizy finansowej w wymiarze zarządczym. Przygotowujemy absolwentów do współzarządzania organizacjami – firmami lub jednostkami publicznymi – poprzez zrozumienie poszczególnych czynników jakie wpływają na ich funkcjonowanie. Student magisterskich studiów uzupełnianych będzie miał możliwość nabywania zarówno tzw. twardych kompetencji, ale i miękkich, takich jak: właściwa komunikacja, asertywność, empatia oraz radzenie sobie ze stresem. Dzięki uczestnictwu w zajęciach studenci wymieniają się również cennymi doświadczeniami oraz nawiązują kontakty, które zaprocentują w dalszej karierze zawodowej.

Przyszłość absolwenta

Opis kompetencji

Absolwenci tej specjalności będą potrafili wykorzystywać analizy socjologiczne do sprawnego wdrażania i rozwijania umiejętności miękkich – dotyczących zarządzaniem zespołem, efektywną komunikacją, negocjacjami i wieloma innymi dziedzinami wspierającymi management. Kompetencje miękkie w przyszłości ułatwią im komunikowanie się ze swoimi współpracownikami i egzekwowanie od nich wywiązywania się z obowiązków. Niezbędne jest tu kształtowanie umiejętności budowania relacji z zespołem tak, aby go angażować i odpowiednio motywować. Absolwent specjalności menadżersko – administracyjnej będzie posiadać wizję tego, w jaki sposób kierować projektem, zespołem czy firmą, ale też nie bać się zmian i słuchać swoich pracowników.

Partnerzy KPSW

Studia stacjonarne i niestacjonarne

Studiuj w KPSW – to się opłaca!

Dostępność

Studia magisterskie dla absolwentów wszystkich kierunków !

Opłacalność

Cena przy płatności miesięcznej to jedyne 660 zł/mc, zaś semestralnie - 3300 zł.

Dyplom magistra w 1.5 roku

Nie trać czasu - uzyskaj dyplom magistra w 3 semestry. To się opłaca!

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja Uczelni - tylko 100 m od Dworca PKP SKM Wejherowo !

Wybrane przedmioty

Czego będziemy uczyć?

Co będziesz robić w przyszłości?

  • Pracować w HR

  • Kierować zespołami ludzkimi

  • Pozyskiwać pracowników

Trwa rekrutacja na studia licencjackie

Zarezerwuj sobie miejsce w KPSW a dokumenty dostarcz później, w dogodnym dla Ciebie czasie!

Zainwestuj w swoją przyszłość!

Wybierz KPSW!