Charakterystyka studiów

Dwusemestralne studia podyplomowe z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia odpowiadają na bieżące potrzeby rynkowe w zakresie usług dietetycznych. Oferta skierowana jest do wszystkich absolwentów studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) Uwaga! Do uczestnictwa w studiach nie jest wymagane ukończenie studiów okołomedycznych! Wzrastająca samoświadomość społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania oraz moda na prowadzenie zdrowego trybu życia wymaga dobrze wykwalifikowanych specjalistów z zakresu dietetyki. Studia na Kaszubsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie oraz nasza profesjonalna kadra praktyków daje gwarancję zdobycia szczegółowej wiedzy dotyczącej zasad odżywiania.

Wybrane przedmioty

Czego będziemy uczyć?

Podstawa prawna

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 w sprawie dokumentów wydawanych w związku z przebiegiem lub ukończeniem studiów podyplomowych i kształcenia specjalistycznego.

Kadra dydaktyczna:

Zajęcia na studiach z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, dyplomowanych dietetyków, lekarzy, trenerów i osób zajmujących się dietetyką na co dzień.

Cena

Uczelnia oferuje słuchaczom możliwość wyboru sposobu płatności za studia:

(w tytule prosimy wpisać Imię i nazwisko oraz kierunek Studiów Podyplomowych)

Organizacja studiów

Informacja

Rekrutacja

Trwa rekrutacja na studia licencjackie

Zarezerwuj sobie miejsce w KPSW a dokumenty dostarcz później, w dogodnym dla Ciebie czasie!