Mądry wybór

Charakterystyka specjalności

Specjalność Marketing i zarzadzanie nowoczesnymi mediami w ramach kierunku studiów magisterskich Socjologia obejmuje najszybciej rozwijający się i jeden z najbardziej dochodowych rynków na świecie. Studenci tej specjalności uzyskują wiedzę i umiejętności z obszaru najnowocześniejszych technik i kanałów marketingu przy wykorzystaniu sieci, a także reklamy i public relations.

Specjalność stwarza również  możliwość zapoznania się z ekonomicznymi, prawnymi i organizacyjnymi aspektami strategii rozwojowej przedsiębiorstw krajowych oraz w korporacjach międzynarodowych. Zdobyta wiedza pozwoli na trafne podejmowanie decyzji w przedsiębiorstwie, a także na racjonalne podejmowanie decyzji mającej na celu działalność marketingową i reklamową instytucji.

Partner KPSW

Przyszłość absolwenta

Opis kompetencji

Student będzie miał możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy z obszaru najnowszych instrumentów komunikacji marketingowej, umożliwiającej podejmowanie racjonalnych, skutecznych decyzji dotyczących strategii reklamy, jej kreacji, organizacji i planowania

Pozna specyfikę i zastosowanie zasadniczych narzędzi komunikacji marketingowej i będzie dysponował  specjalistyczną i praktyczną wiedzą o przebiegu procesów składających się na zarządzanie nowoczesnymi mediami.

Absolwenci specjalności Marketing i zarzadzanie nowoczesnymi mediami będą potrafili potrafią planować kampanie reklamowe, kreatywnie używać narzędzi public relations, promować  sprzedaż i współpracować w obszarze nowoczesnych mediów z  instytucjami otoczenia  społeczno – gospodarczego.  

Studia stacjonarne i niestacjonarne

Studiuj w KPSW – to się opłaca!

Dostępność

Studia magisterskie dla absolwentów wszystkich kierunków !

Opłacalność

Cena przy płatności miesięcznej to jedyne 550 zł/mc, zaś semestralnie - 3000 zł.

Dyplom magistra w 1.5 roku

Nie trać czasu - uzyskaj dyplom magistra w 3 semestry. To się opłaca!

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja Uczelni - tylko 100 m od Dworca PKP SKM Wejherowo !

Wybrane przedmioty

Czego będziemy uczyć?

Co będziesz robić w przyszłości?

  • Planować kampanie reklamowe

  • Odpowiadać za komunikację marketingową

  • Przygotowywać strategie reklamy, jej kreacji, organizacji i planowania

Trwa rekrutacja na studia licencjackie

Zarezerwuj sobie miejsce w KPSW a dokumenty dostarcz później, w dogodnym dla Ciebie czasie!

Zainwestuj w swoją przyszłość!

Wybierz KPSW!