Mądry wybór

Charakterystyka specjalności

Coaching i mentoring jest dla osób zainteresowanych pracą z ludźmi nad ich osobistym rozwojem i poszerzaniem umiejętności społecznych. Celem specjalności coaching i mentoring na kierunku socjologia jest przekazanie szerokiej wiedzy dotyczącej przygotowania do roli menedżera, specjalisty HR, konsultanta,  trenera czy doradcy zawodowego. Coaching i mentoring to obecnie jedne z najbardziej skutecznych form wspierania rozwoju ludzkiego potencjału i zwiększania efektywności działania.

Co będziesz robić w przyszłości?

  • Pomagać innym w rozwoju

  • Wspierać ludzki potencjał

  • Podwyższać efektywność działania

W 2021 r. Socjologia (studia I stopnia) uzyskała Certyfikat „Studia z Przyszłością” przyznawany kierunkom, które wyróżniają się przekazywaniem nowoczesnej, praktycznej wiedzy, innowacyjnością oraz wysoką jakością kształcenia.

Wybrane przedmioty

Czego będziemy uczyć?

Partner specjalności

Przyszłość absolwenta

Perspektywy zatrudnienia

Absolwent posiada przygotowanie do samodzielnego prowadzenia sesji coachingowych, co może wykorzystać w pracy szkoleniowej i doradczej.Po ukończeniu studiów na specjalności coaching i mentoring absolwent KPSW jest przygotowany do pracy w komórkach organizacyjnych zajmujących się obszarem HR w przedsiębiorstwach, instytucjach i urzędach. Czy też współpracując jako specjaliści zawodowo wspierający ludzi w ich karierze zawodowej i rozwoju osobistym.

Trwa rekrutacja na studia licencjackie

Zarezerwuj sobie miejsce w KPSW a dokumenty dostarcz później, w dogodnym dla Ciebie czasie!

Zainwestuj w swoją przyszłość!

Wybierz KPSW!